11.5.2019 18.5.2019 15.6.2019 6.7.2019 3.8.2019 21.9.2019 28.9.-29.9.2019 Průběžné pořadí
HCP 0-18
Mladé Buky Lázně Bohdaneč Mladé Buky Myštěves Lázně Bohdaneč Myštěves Mladé Buky 0-18
Jméno Klub STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO










HORÁK Ladislav GCMBU 37





11
HORÁK Stanislav GCMBU 34





18
TUREK Martin QPGCM 33 26
35
34
3
MIŇOVSKÝ Martin QPGCM 32
31



23
SOUKUP Václav GCPRH 32





23
TOMÁŠKOVÁ Kristýna GCMBU 32





23
FIBIGER Slavomil GORAJ 29 34
37
36
2
KUBÍK Pavel QPGCM 28 29 31



5
JÍLEK Čeněk GCPRH 25





38
KOHOUTEK Petr GCPAR
37




11
KROUŽIL Tomáš GCPAR
37




11
BAŠE Vladimír GCPAR
36




15
RÖHRICH Aleš GCTUL
35




17
POTOCZAK Wojciech GCMBU
33 30 32

39 1
RYBÁŘ Vladimír GCHKR
31




27
HAVELKOVÁ Markéta GCPAR
30




30
ŠTRUP Milan GCPAR
29




32
KORBEL Tomáš GCMBU
29




32
KOHOUTKOVÁ Šárka GCPAR
29




32
NĚMEC Ondřej GCPAR
28




36
PĚNIČKA Josef GCNVR
26 27



6
PETROVICKÝ Zdenek QPGCM
24
27


7
CIBULKOVÁ Jana GDSAP
23




40
VAJCÍK SEN. Antonín GCMBU
22




41
HORÁČKOVÁ Adéla GCMBU

40


40 4
JIREŠ Petr GCMBU

34



18
ČEPEK Martin GCKUH

31



27
LANG Zdeněk GCMBU

28



36
NOVÁK Tomáš GCMBU

21



42
DOSTÁL Bohumil GCNVR


41
33
9
SLAVÍK Marek CESGK


37


11
NIEWADA Tomasz GCGHF


36


15
HABR Zdeněk GCNVR


34


18
RYGL Tomáš GCNVR


33
32
21
KAPLAN Jan GCPAR


32


23
ČEMAN Pavel GCLIP


31


27
WROBEL Michal GCGHF


30


30
HUSÁK Jan GCGRA


29


32
SKOŘEPA Matěj GCTLC


25


38
OUZKÝ Miroslav GCBBR




33
21
HOLÝ Petr GCMBU





42 8
TLUČHOŘ Milan GCMBU





41 9












11.5.2019 18.5.2019 15.6.2019 6.7.2019 3.8.2019 21.9.2019 28.9.-29.9.2019 Průběžné pořadí
HCP 18,1-36
Mladé Buky Lázně Bohdaneč Mladé Buky Myštěves Lázně Bohdaneč Myštěves Mladé Buky 18-36
Jméno Klub STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO










SEDLÁČEK David QPGCM 48 43
36
28 49 1
METTE Vlastimil GCPAR 39





15
FLEISCHER Norbert GCMBU 37 30 46



5
BRYCH Antonín QPGCM 36





18
BARTOŠ Petr GCMBU 36
29



18
TOMÁŠEK Martin GCMBU 31





23
HOUŠKA Karel GCMBU 26
40



14
VANÍČEK Jan GCCPR 24





28
MORAVEC Luděk GCJIC 24





28
OSTROWSKI Oskar GCMBU
40 31


49 3
VAJCÍKOVÁ Ivana GCMBU
38




16
FORMAN Martin GCPAR
36 14



10
KŘÍŽ Jindřich GCPAR
35


34
6
BÁČOVÁ Drahomíra GCPAR
35




20
ČERNÝ Jiří GCPAR
29




24
VOŽENÍLEK Vlastimil GCPAR
28




25
FORMANOVÁ Simona GCPAR
27 31



9
ROSULEK Roman GCPAR
26




27
LUBINA Radek CESGK
25


38
8
BÁČA Oldřich GCPAR
23




30
KOLESA Radek GCMBU

39


43 4
KINKOR Jan QPGCM

35 32
32
7
PETROVICKÝ Stanislav GCNVR

33



21
HORÁČEK Radovan GCMBU

32

37 52 2
BOUŠKA Vladimír GCMBU

27



26
GEISLER Miloslav GCMBU

22



32
HOBLÍK Michal GCHOS

21



33
BRYDON Peter GCMBU

18



34
BALNAR Miroslav GCPAR


41


13
ČTVRTNÍČEK Miroslav GCBRN


37


17
VANĚK Tomáš QPGCM


23


30
KUBIŠ Michal GCBBR




44
11
HLAVÁČEK Miroslav QPGCM




33
21
DANZA Alejandro GCMBU





44 11












11.5.2019 18.5.2019 15.6.2019 6.7.2019 3.8.2019 21.9.2019 28.9.-29.9.2019 Průběžné pořadí
HCP 37-54
Mladé Buky Lázně Bohdaneč Mladé Buky Myštěves Lázně Bohdaneč Myštěves Mladé Buky 37-54
Jméno Klub STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO










KULHAVÝ Josef GCMBU
29 31 30

51 1
KULHAVÝ Ondřej GCMBU

42



2
KOČÍ Radek PGCHK


39


3