11.5.2019 18.5.2019 15.6.2019 6.7.2019 3.8.2019 21.9.2019 28.9.-29.9.2019 Průběžné pořadí
HCP 0-18
Mladé Buky Lázně Bohdaneč Mladé Buky Myštěves Lázně Bohdaneč Myštěves Mladé Buky 0-18
Jméno Klub STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO










HORÁK Ladislav GCMBU 37





9
HORÁK Stanislav GCMBU 34





16
TUREK Martin QPGCM 33 26
35


3
MIŇOVSKÝ Martin QPGCM 32
31



20
SOUKUP Václav GCPRH 32





20
TOMÁŠKOVÁ Kristýna GCMBU 32





20
FIBIGER Slavomil GORAJ 29 34
37


1
KUBÍK Pavel QPGCM 28 29 31



4
JÍLEK Čeněk GCPRH 25





35
KOHOUTEK Petr GCPAR
37




9
KROUŽIL Tomáš GCPAR
37




9
BAŠE Vladimír GCPAR
36




13
RÖHRICH Aleš GCTUL
35




15
POTOCZAK Wojciech GCMBU
33 30 32


2
RYBÁŘ Vladimír GCHKR
31




24
HAVELKOVÁ Markéta GCPAR
30




27
ŠTRUP Milan GCPAR
29




29
KORBEL Tomáš GCMBU
29




29
KOHOUTKOVÁ Šárka GCPAR
29




29
NĚMEC Ondřej GCPAR
28




33
PĚNIČKA Josef GCNVR
26 27



5
PETROVICKÝ Zdenek QPGCM
24
27


6
CIBULKOVÁ Jana GDSAP
23




37
VAJCÍK SEN. Antonín GCMBU
22




38
HORÁČKOVÁ Adéla GCMBU

40



8
JIREŠ Petr GCMBU

34



16
ČEPEK Martin GCKUH

31



24
LANG Zdeněk GCMBU

28



33
NOVÁK Tomáš GCMBU

21



39
DOSTÁL Bohumil GCNVR


41


7
SLAVÍK Marek CESGK


37


9
NIEWADA Tomasz GCGHF


36


13
HABR Zdeněk GCNVR


34


16
RYGL Tomáš GCNVR


33


19
KAPLAN Jan GCPAR


32


20
ČEMAN Pavel GCLIP


31


24
WROBEL Michal GCGHF


30


27
HUSÁK Jan GCGRA


29


29
SKOŘEPA Matěj GCTLC


25


35












11.5.2019 18.5.2019 15.6.2019 6.7.2019 3.8.2019 21.9.2019 28.9.-29.9.2019 Průběžné pořadí
HCP 18,1-36
Mladé Buky Lázně Bohdaneč Mladé Buky Myštěves Lázně Bohdaneč Myštěves Mladé Buky 18-36
Jméno Klub STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO










SEDLÁČEK David QPGCM 48 43
36


1
METTE Vlastimil GCPAR 39





9
FLEISCHER Norbert GCMBU 37 30 46



2
BRYCH Antonín QPGCM 36





13
BARTOŠ Petr GCMBU 36
29



13
TOMÁŠEK Martin GCMBU 31





19
HOUŠKA Karel GCMBU 26
40



8
VANÍČEK Jan GCCPR 24





25
MORAVEC Luděk GCJIC 24





25
OSTROWSKI Oskar GCMBU
40 31



3
VAJCÍKOVÁ Ivana GCMBU
38




11
FORMAN Martin GCPAR
36 14



6
KŘÍŽ Jindřich GCPAR
35




15
BÁČOVÁ Drahomíra GCPAR
35




15
ČERNÝ Jiří GCPAR
29




20
VOŽENÍLEK Vlastimil GCPAR
28




21
FORMANOVÁ Simona GCPAR
27 31



5
ROSULEK Roman GCPAR
26




23
LUBINA Radek CESGK
25




24
BÁČA Oldřich GCPAR
23




27
KOLESA Radek GCMBU

39



9
KINKOR Jan QPGCM

35 32


4
PETROVICKÝ Stanislav GCNVR

33



17
HORÁČEK Radovan GCMBU

32



18
BOUŠKA Vladimír GCMBU

27



22
GEISLER Miloslav GCMBU

22



29
HOBLÍK Michal GCHOS

21



30
BRYDON Peter GCMBU

18



31
BALNAR Miroslav GCPAR


41


7
ČTVRTNÍČEK Miroslav GCBRN


37


12
VANĚK Tomáš QPGCM


23


27












11.5.2019 18.5.2019 15.6.2019 6.7.2019 3.8.2019 21.9.2019 28.9.-29.9.2019 Průběžné pořadí
HCP 37-54
Mladé Buky Lázně Bohdaneč Mladé Buky Myštěves Lázně Bohdaneč Myštěves Mladé Buky 37-54
Jméno Klub STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO










KULHAVÝ Josef GCMBU
29 31 30


1
KULHAVÝ Ondřej GCMBU

42



2
KOČÍ Radek PGCHK


39


3