Vážení a milí přátelé Královské golfové tour !

Golfová hřiště se pomalu, ale jistě probírají ze zimního spánku a s tím zároveň i golfové aktivity - včetně této tour. A protože golf je i zároveň dynamicky se rozvíjející sport (viz nová pravidla, platná od 1.1.2019), tak ani této tour se zákonitě nevyhnuly určité změny. Ta hlavní - z pořadatelů se sice odhlásilo hřiště v Mladé Boleslavi, ale toto místo zaujalo hřiště v Lázních Bohdaneč a my ho srdečně vítáme v KGT.

V letošním roce, stejně jako loni, budou na každém ze zapojených resortů odehrány dva turnaje a dvoudenní finále se bude konat letos na Mladých Bukách.
Hodnocení bude provedeno součtem bodů (STB), složených ze započítání nejlepšího výsledku dosaženého na každém z hřišť a výsledku dosaženého ve finále - i letos hraného formou „eklektik“ v golfovém resortu Mladé Buky. Rozpis jednotlivých turnajů a míst jejich konání - viz níže - a pochopitelně i na těchto webových stránkách v sekci "www.kralovskygolf.cz - Královský golf 2019 - Turnaje". V sekci "Královský golf 2019" naleznete i letošní propozice - ty se proti loňskému ročníku prakticky nemění. Na stejném místě budou k dispozici i průběžné výsledky po odehrání jednotlivých turnajů.
Protože je celá tour otevřena pro všechny zájemce, budeme rádi, pokud se jí zúčastníte nejenom Vy, co právě čtete tyto řádky, ale pozvete i své přátele a známé.

A nyní ještě místa a termíny turnajů KGT :

Mladé Buky …............................ 11.5. 2019 sobota
                   …............................ 15.6. 2019 sobota

Lázně Bohdaneč …............................. 18.5. 2019 sobota
                            …............................... 3.8. 2019 sobota

Myštěves ….............................................. 6.7. 2019 sobota
               …............................................. 21.9. 2019 sobota

Finále – Mladé Buky …...................................... 28.9. 2019 sobota
                                 …...................................... 29.9. 2019 neděle

Takže nyní nezbývá, než popřát "Hezkou hru!", dobrou zábavu a hodně sportovního štěstí při hře !


Golf Club Mladé Buky Golf Resort Lázně Bohdaneč Queen's Park Golf Club Myštěves