Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/169108/virtual/www/plugins/content/lightgallery/lightgallery.php on line 74

Královská golfová tour pokračovala svým čtvrtým turnajem v Myštěvsi.

Pravda, meteorologická předpověď pro sobotu 9.6.2018 nebyla nejideálněšjší - teploty okolo 30 stupňů, přeháňky a bouřky - to opravdu není optimální počasí pro golf. Ale ranní bouřka ochladila vzduch a oblačnost, která po ní zbyla, alespoň na část dne zastínila oblohu. A tak se na odpaliště 1.jamky postavilo dost golfových příznivců, aby turnaj mohl začít.

Hřiště v Myštěvsi vypadá na první pohled jednoduše, ale pokud tomuto pohledu podlehnete, dopřeje Vám mnoho zajímavých zážitků - prospektorství, lesní golf, zajímavé přihrávky atd.

Pravda, mnohokrát skloňovaná pomalá hra na českých hřištích může hrozit všude. Ale přítomnost bouřek (i když v dostatečné vzdálenosti od hřiště) možná měla - jak by řekli zlí jazykové - v tomto případě motivující účinek na tempo hry. A tak netrvalo zase tak dlouho a mohlo být přikročeno k vyhlášení výsledků. A zde je seznam těch nejúspěšnějších:

Společná 37 - 54 Stableford
1.GABRYŠOVÁ Dobroslava

Společná 18,1 - 36 Stableford
3.ŠOLTYS Zdeněk 2.ŽATEČKOVÁ Libuše 1.GÁSPÁROVÁ Klementina

Společná 0 - 18 Stableford
3.DUCZYNSKI Josef Sebastian 2.MÁDR Josef 1.RICHTER ML. Jaroslav

Tím skončil tento turnaj série KGT v Myštěvsi. My Vás zveme na další v této tour a na další, nejenom golfové akce v Myštěvsi. Hezkou hru !

Free Joomla Lightbox Gallery